Genel

Secretle Giriş Instagram 2023 – 2024 (Yeni)

  • Eylül 9, 2023
  • 5 min read
Secretle Giriş Instagram 2023 – 2024 (Yeni)

Secretle Giriş Instagram 2023 – 2024 (Yeni)

Secretle Giriş Instagram
Secretle Giriş Instagram

Secretle.Com Aracılığıyla Sizden Gizlenen Profilleri Detaylı Görme

Secretle Instagram ve Secretle.com Instagram’a nasıl giriş yapacağınızı gösteriyoruz. Gizli APK’yı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İnsanlar Instagram‘da kimin ne paylaştığını ve ne yaptığını bilmek istiyor. Elbette birbirlerinin kontaklarını takip ederek ya da özel hesaplarına göz atarak meraklarını giderebilirler. Burada kullanıcının ilgi alanı diğer kullanıcılar tarafından yakın zamanda paylaşılan fotoğraf, video ve hikayeleri görüntülemek, kısacası kullanıcının güncellemelerini görüntülemektir. Bunlardan biri de Secretle’dir.
Bu web sitesi Instagram üzerinden hiçbir prosedür gerektirmeden özel görüntüleme imkanı sunmaktadır.
Secretle 3. parti bir uygulama olduğundan Google Play Store veya App Store’da mevcut değildir.

Takip etmeden profili görüntüle Secretle!

Instagram, özel hesapların görüntülenmesine izin veren uygulamaları ve web sitelerini ortadan kaldırmak için çalışıyor.
Bu uygulamalara kendi hesapları üzerinden giriş yapan kullanıcılar, bir şekilde kişilerin mahremiyetini ihlal ettiklerini düşündükleri için hesaplarını kapatabilmektedir. Instagram, hesapları algoritmik olarak yasaklayabilir ve kalıcı olarak kapatabilir. Burada bu tür 3. parti uygulamalara kendi hesabınız üzerinden giriş yapmamanızı öneririz.
Postegro adlı popüler bir uygulama, yakın zamanda kullanıcı hesaplarının çalınmasının ardından ortadan kayboldu. Daha sonra özel Instagram hesaplarını görüntülemek için yeni uygulamalar ve web siteleri ortaya çıkmaya başladı. Ancak hiçbir şekilde güvenli oldukları söylenemez ve bu site ve uygulamaları kullanırken çok dikkatli olmanız gerekir.
Günümüz koşullarında Secretle gibi profil kontrol edebileceğiniz programlar ve web siteleri var. Instagram’da beni kimin engellediğini görmek için APK olarak indirebileceğiniz uygulamalar da mevcut. Şimdi bu uygulamalara ve sitelere bir göz atalım. Buraya giriş yaparken sahte bir hesap kullanmanızı öneririz. Uygulamaları ve web sitelerini özel bir hesapla görüntüleyin

1.BestWhozi web sitesi

BestWhozi ile web sitesi veya uygulama aracılığıyla özel hesapları görüntüleyebilirsiniz.
Peki nasıl kullanılır?
Tarayıcınıza bestwhozi.com yazın.
Açılan sayfada “Giriş” alanına tıklayın. Instagram hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girin. Sağ üst köşedeki arama alanına tıklayın. Görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını girin. Bir kullanıcıyı seçtiğinizde artık o kullanıcının hesabını göreceksiniz.

2.Postegro web sitesi

Postegro’nun hem APK hem de web versiyonları mevcuttur. Peki Postegro nasıl kullanılır? Tarayıcınıza webpostegro.club yazın. Hesabınıza giriş yapmak için karşınıza çıkan ekrana kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz. Bir sonraki sayfada yukarıdaki “Ara” alanına tıklayın.
Profilini görüntülemek istediğiniz kullanıcının adını girin. Artık bir kullanıcının profiline gittiğinizde o kullanıcının hesabını göreceksiniz. Bu web sitesindeki örneklere ek olarak Pingru, BestWhozi ve Postegro uygulamalarını da Play Store’dan indirebilirsiniz. Secret’ta mı çalışıyor?
Secretle, Instagram’daki özel hesapları görüntülemek için kullanılan Türk yapımı bir uygulamadır. Postegro’nun kullanıcı hesaplarını çalıp ortadan kaybolmasının ardından Secretle gibi birçok uygulama ortaya çıktı. Secretle APK hizmeti vermediğinden bu hizmeti web sitesi üzerinden sağlamaktadır. Secretle yeni bir uygulama olduğundan kullanıcı ve yorum sayısı fazla değildir. Temel çalışma mantığı, özel hesapları görüntülemeye yönelik diğer uygulamalarla aynıdır. Ancak web sitesi kapalı olduğundan Secretle uygulaması şu anda kullanılamıyor.
Bazı internet siteleri APK versiyonlarını indirme imkanı sunduğunu iddia etse de Secretle uygulamasının her iki yöntemi de devre dışı bıraktığı görülüyor. özel ağ Secretle, Instagram kullanıcılarının verilerini saklayan ve web sitesine girdiklerinde kullanıcılara görüntüleyen gizli bir hesap görüntüleme uygulamasıdır.
Kullanıcıların özel hesapları görüntüleme isteği her geçen gün artıyor. Secretle’ın çalışma mantığına bakacak olursak öncelikle oturum açan kullanıcı hesabındaki veriler uygulamanın veritabanına yükleniyor. Arama yaparken bir kullanıcının profilini Secretle’dan açabiliyorsanız bu, o kişinin profilindeki arkadaşlarının veya o kişinin kendisinin uygulamayı kullandığı anlamına gelir. Burada gösterilen Secretle uygulaması gizli hesapları görüntülemek içindir ve web sitesi aracılığıyla erişilebilir, ancak web sitesi şu anda kapalı olduğundan kullanımda değildir.
Gizli APK Secret üzerinden Instagram hesabınıza giriş yaparak özel hesabınızın kullanıcı hesabının içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Secretle web sitesindeki incelemeler çok olumlu; çoğu kullanıcı bunun çok güvenilir olduğunu bildiriyor. Bu uygulama üzerinde araştırma yaptık ve herkes tarafından seviliyor ve takdir ediliyor. Elimizdeki verilere göre sonuçlar şu şekilde: Ancak web sitesi kapalı olduğundan uygulamaya erişilemiyor.
Uygulamanın APK’sı yok. Sırlar güvende mi? “Gizli” veya gizli oturum açma uygulamaları güvenli olmayabilir. Bu tür uygulamalar, profilinizdeki kişileri takip etmenize ve gönderileri beğenmenize olanak tanır. Özel mesajları görebilir miyim? Evet, özel Instagram profillerini görüntülemek mümkündür. Ancak profilini görüntülemek istediğiniz kişinin en az bir takipçisinin bu uygulamayı kullanması gerekmektedir.

About Author

tasadeinteres