Genel

20) Bu duayı okudum ve O beni aradı – kişiyi döndürüp aratan dua (denenmiş)

  • Eylül 30, 2023
  • 4 min read
20) Bu duayı okudum ve O beni aradı – kişiyi döndürüp aratan dua (denenmiş)

Bu duayı okudum ve O beni aradı – kişiyi döndürüp aratan dua (denenmiş)

 

 

    Bu duayı okudum ve O beni aradı - kişiyi döndürüp aratan dua (denenmiş)Bu duayı okudum ve O beni aradı – kişiyi döndürüp aratan dua (denenmiş)

Bu duayı okudum beni aradı konusu hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Hemen aramasını sağlayan denenmiş tüm dualarla karşınızdayız.

Duayı okudum, beni aradı ve konuyla ilgili detayları konuştuk. Hemen araması için tüm test edilmiş dualarla karşınızdayız.

 

Sık sık ilişkinizin bozulması, ayrılık veya kızgınlıkla karşı karşıya kalırsınız. Kişiyle iletişime geçmek isteseniz bile muhtemelen ilk aramayı yapmak istemezsiniz. Bu durumda diğer kişinin araması için duaları bir araya getirdik. Eğer imanınız varsa ve bu duaları düzenli olarak okursanız, kısa sürede sizden ayrılanları mutlaka geri getirebileceksiniz. Ancak bu duaları okurken herhangi bir kötü niyet taşımamalısınız. Evli ya da ilişkisi olan biri için bu duaları okumamanızı öneririz. Dua yalnızca iyi kalpli ve temiz kalpli insanlar için işe yarar.

Bismillahirrahmanirrahim, Allahumme Salli ale seyyidina Muhammed’in nurizzati ve’s Sirrissari fi cemıi asari’l esma ve’s sıfatı ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Ey isim ve sıfatların bütün işleyişinin sırrı olan Zâtın nuru Rabbim. Muhammed’e, ashabına ve bildiğiniz, var olan ve sonsuza kadar var olacak olan her şeye selam ediyorum.

Telefonunuzu hemen çaldıracak o dua

 

Sevdiğiniz, özlediğiniz ya da sinirlendiğiniz birinin sizi aramasını mı bekliyorsunuz? Onun aramasını sağlamak için duaları ve duaları kullanabilirsiniz. Her gün vaftiz edip içtenlikle dua ederseniz, Tanrı isteğinizi en hayırlı zamanda kabul edecektir. Yazımızda sizler için en güçlü, etkili ve güçlü geri getirme dualarını ele aldık. Kabul olması için  için hemen tövbe namazını kılın. Daha sonra hacet namazını kılmanız gerekir;

Hacet namazı;

  • Dilerseniz 2 veya 4 rekat kılabilirsiniz.
  • Dua etmeye başlamadan önce niyetinizi netleştirmelisiniz.
  • Niyet ettikten sonra Sübhaneke, Fatiha, 3 Ayetel Kürsi okuyun.
  • İkinci rekatta Fatiha, İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyun.
  • Üçüncü ve dördüncü namazları kılıyorsanız, ikinci namazla aynı süreyi okuyup selam vermeniz yeterlidir.
  • Namazdan sonra ihtiyaç için dua edin ve Allah’tan hayırlısını isteyin.

Hacet duası

La ilahe illallahu’l halimul kerîm. Suhanrahi Rabir Aqeel Azim. Elhamdü lillahi rabiel alem. İsrail’e merhamet ederiz ve onu bağışlarız. Vel ismete bin külli zenbin vel ganimete bin külli birrin ves kefaret bin külli ismler. La teda li zenben illa gaferteh ve la hemmen illa ferrecteh vela haceten hiye boyalı ridan illa kadayteha. Ah Ahmed Raheem.

 

Hemen bir erkeğin sizi araması için edilen dua

O kişinin araması için dua edebilirsiniz. Ancak namazlarınızda vakit ve isyan olmamasına dikkat edin. “Bir saat sonra beni ara” gibi dualar Allah tarafından kabul edilmeyebilir. Bu nedenle lütfen vaftizinizi itiraf ettikten sonra aşağıdaki duayı en samimi şekilde okuyunuz, Peygamberimize dua gönderiniz ve niyetinizi bildiriniz. O halde arzunuzu söyleyin ve duanızın kabul olacağına güvenin. Dileğiniz mutlaka en kısa sürede gerçekleşecektir.

Arapça Ya Vedud duası;

Bismillahirrahmanirrahim, Ya Vedud, Ya Vedud, Zel arşil mecid. Ya Mübdi, Ya Muid, Ya Fe’alün lima yürid. Es’elüke hafif yakın dövüş erkane archike, es’elüke kaderin kudretli eli, biha halake ve rahmet eli vesiat külleridir. La ilahe illa ente Muğis, Eğnisni, Ya muğis Eğnisni, Ya muğis Eğnisni.

Ya Vedud duasının Türkçe anlamı;

Yah Vidud, Yah Vidud, Yüce Arş’ın tek sahibi, evreni yoktan var eden, evreni kendi adına süsleyecek eşsiz bir şekilde yaratan, Ey bütün varlıkların ölümünden sonra dirilen Ey insan varlığının ışığı için, tüm canlılara hükmetme gücü için, sonsuz şefkatin için, sonsuz şefkatin için. Senden başka Tanrı yoktur ve ben sana yardım için geliyorum. Zor durumda olanlara yalnızca sen yardım edebilirsin. Hiç beklemedikleri bir anda onlara yardım etmek için orada olacaksınız. Yardımına ihtiyacım var Allah’ım.

About Author

tasadeinteres