Genel

Bimcell Hat 2023 Fiyat (Güncellendi) Bimcell Yeni Hat 19 TL

  • Ekim 4, 2023
  • 3 min read
Bimcell Hat 2023 Fiyat (Güncellendi) Bimcell Yeni Hat 19 TL

Bimcell Hat 2023 Fiyat (Güncellendi) Bimcell Yeni Hat 19 TL

 

Bimcell Hat 2023 Fiyat
Bimcell Hat 2023 Fiyat

 

2023 Bimcell çeşitleri fiyatlarına ilişkin güncel bilgileri paylaşıyoruz. Yeni Bimcell Hat 19 TL fiyatlarının ne kadar süreyle geçerli olacağını yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Bimcell son dönemde en popüler operatörlerden biri haline geldi. Sebebi ise bu operatörün tarifelerinin daha uygun ve avantajlı olması, hat fiyatlarının ise daha uygun olmasıdır. Ayrıca çekme gücünden dolayı bu operatörün tercih edilen operatör olduğu söylenebilir.

Bimcell Faturasız Hat Fiyat 2023

Yeni seriyi Bımcell operatöründen satın almak isteyenler öncelikle Bim mağazasını ziyaret etmeli. Bu mağazalarda Bimcell Faturasız Hattın fiyatı 370 TL’dir. Dolayısıyla mağazalara giden kişiler bu ücret karşılığında Bimcell operatörüne abone olabilecek.
Bu operatörün birçok farklı sorunu olan insanlara yardımcı olduğu biliniyor. Sorunlardan biri, insanlardan SIM kartlarını değiştirmek için ücret almamasıdır.
Bimcell ayrıca yeni abonelerine hediye kampanyası düzenledi. Bu etkinlikte kişilere 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika hediye edilecek.

Bimcell Cep Dostu Paket

Bimcell dost paketin nasıl yapılacağı ve dostu paketin maliyetinin ne kadar olduğu hakkında bilgilendiriyoruz. Bimcell Dost paketinin güncelli içeriklerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.
PAKET ADI DAKİKA VE SMS İNTERNET PAKET FİYATI
Dost Küçük Paketi 750 DK, 250 SMS 3 GB 54 TL
Dost Orata Paketi 750 DK, 250 SMS 6 GB 61 TL
Dost Büyük Paketi 750 DK, 250 SMS 9 GB 70 TL
Dost Mega Paketi 750 DK, 250 SMS 15 GB 82 TL

Bimcell Yeni Hat 26 TL (Bitti)

Bimcell, yeni hat satın alan müşterilerine birçok uygun fiyatlı ve indirimli tarife ve paket sunuyor. Kişiler bu yazılım paketlerinden kendilerine en uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilirler.
Bimcell’in operatörlerine sunduğu planlardan biri de 26 TL’lik plan. Paket içeriği şu şekildedir;
  • 3GB internet
  • 750 kısa mesaj
  • Bimcell kullanıcılarına sınırsız çağrı
Bu paketten yararlanmak isteyenlerin hattı aldıktan sonra DOST 2GB yazıp 4551’e SMS göndermeleri gerekiyor. Bu mesajı attıktan sonra gelen onay mesajı ile kişiler bu paketi yükleyerek faydalanabilirler.

Bimcell faturalı hat fiyatları 2023

Bimcell operatörüne geçiş yapan çok sayıda kişi var. Bu kişiler genellikle uygun bir operatör olduğu için bu operatörü tercih etmektedirler. Bu operatörü tercih eden kişiler faturalı veya ön ödemeli tarifeler arasında seçim yapabiliyor.
Bimcell faturalı hat kullanmak isteyenler sadece 370 TL ödeyerek hattı kullanabileceklerini bilmelidir. Faturalı hatta geçiş yapanlar için de oldukça uygun ve uygun tarifeler mevcut. Belirtilen şekilde ödeme yaparak bu tarifelerden yararlanmaya başlayabilirsiniz
About Author

tasadeinteres