Genel

Car Parking 3D Para Kodu (Yenilenen) – Harika Arabalar!

  • Ekim 2, 2023
  • 3 min read
Car Parking 3D Para Kodu (Yenilenen) – Harika Arabalar!

Car Parking 3D Para Kodu (Yenilenen) – Harika Arabalar!

 

Car Parking 3D Para Kodu (Yenilenen)
Car Parking 3D Para Kodu (Yenilenen)
Car Parkind 3D Para Kodu ile birbirinden güzel arabalara sizde sahip olabilirsiniz! Car Parking 3D araba kodları ve hilesi nasıl yapılır? sizler için araştırdık. Gelin birlikte inceleyelim.
Dünyada en çok sevilen oyunlardan biri olan Car Parking 3D popülerliğini koruyor. Oynamaktan sıkılmayacağınız en iyi oyun kategorisine adını yazdırmayı başardı. Oyunda dileğiniz arabayı satın almak ve modifiye etmek için belli bir miktar paranız olması gerekiyor. Eğer paranız yetmiyorsa sizler için araştırdığımız para kodlarını kullanarak istediğiniz araba sizin olabilir.
En yeni para kodları şu şekildedir;
mny-682hm
mny-33hjk
mny-412h
mny-rCHhV
mny-jjg14

Car Parking 3D Araba Kodları

Supra car-dpupy
Bugatti car-prmh4
Tır car-24dhs
Ferrari car-fr54g
Tofaş car-teneke1
GTR car-epmgtr
S2000 car-tkl33
BMW car-b2w

Car Parking 3D para hilesi

Araba oyunlarını sevenler için mükemmel oyunlardan biridir Car Parking 3D. Araba oyunu denildiği zaman akla gelen ilk oyunlarda yer alır. Oyunda sizlere belli bir görev verilir ve sizden bu görevi tamamlamanız beklenir. Oyunda para yeterli gelmediği için bazı oyuncular sorun yaşamaktadır. Bu yüzden Car Parking 3D denilince para hilesi en çok merak edilen konular arasında yerini aldı.
Para kodlarını kullanarak istediğiniz kadar paranın tadını çıkartabilirsiniz. Ancak para kodlarının güncellendiği belirli zaman dilimleri vardır. Eğer para hilesi yapmak istiyorsanız apk uzantılı dosyaları indirmeniz şarttır. Ancak bu durumun cihazınıza zarar vereceği ihtimalinden dolayı biz tavsiye etmiyoruz. Çünkü apk uzantılı dosyaları indirebilmek için virüs taramaları uygulamalardan çıkış yapmalısınız. Çıkış yaptığınız zaman cihazınız savunmasız kalır. Bu oyun için para kodları en güvenebileceğiniz yöntemdir.

Car Parking 3D para kazanma

Car Parking 3D online’da oynanabilen çok keyifli araba oyunlarından bir tanesidir. Hem arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz hem de bir çok farklı oyun modlarını deneyerek eşsiz bir keyif alabilirsiniz. Oyunda para kazanarak arabanızı değiştirip kendinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Peki ya nasıl para kazanabiliriz?
Para kazanmanız için oyunda sizlere görevler verilir ve o görevleri yapmanız beklenir. Bu görevleri yaptıkça para kazanırsınız. Ancak çoğu oyuncu için bu para ödülü yeterli gelmez. Böyle durumlarda para hilesi ya da para kodlarını oyunda kullanabilirsiniz. Oyun deneyiminizdeki görüşlerinizi ve fikirlerinizi lütfen bizimle paylaşınız. İyi oyunlar dileriz!
About Author

tasadeinteres